homehead officekerkokontaktin EnglishREC Shqiperia
  Aktivitete me nxėnėsit e shkollave 9-vjeēare  Tiranė - “Oborri i shkollės nė ėndrrat e mia”
 
 

Foto nga aktivitetet nė shkollėn "Dhora Leka"

Foto nga aktiviteti nė shkollėn "Ali Demi"

Foto nga aktiviteti nė shkollėn "Hasan Prishtina"

Foto nga aktiviteti nė shkollėn "A. Z. Ēajupi"

Foto nga aktiviteti nė shkollėn "28 Nėntori"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Mbėshtetur nga:


nė kuadėr tė:“Pėr njė Shqipėri tė gjelbėr” – Aktivitete dhe Edukim mjedisor nė shkollė


Vizatimi im pėr njė Shqipėri tė Gjelbėr


Seminar mbi ndryshimet klimatike


E-mail:
DRuci@rec.org

homehead officekerkokontaktlart