Head Officekontakt

 

Rrjeti i zyrave te REC
REC Shqipėri (Arkiva)

REC ShqiperiaZyra e REC pėr Shqipėrinė  punon pėr realizimin e misionit tė REC duke mbėshtetur organizatat jofitimprurėse, institucionet mjedisore nė tė gjitha nivelet, pushtetet vendore dhe aktorė tė tjerė tė interesuar nė fushėn e mjedisit, duke mbėshtetur proceset pjesėmarrėse e shkėmbimin e lirė tė informacionit.

 

Kjo ėshtė faqja e vjetėr e REC Shqipėri (2000-2011)

Kėtu mund tė gjeni informacione mbi veprimtaritė, projektet dhe shkarkoni produktet e REC Shqipėri pėr periudhėn e sipėrshėnuar.

Kjo faqe nuk mirėmbahet mė qė prej vitit 2011. REC Shqipėri ka faqen e re, me tė njėjtin domain albania.rec.org, nga ku do tė afishohen i gjithė informacioni pėr mė tej.

Kliko pėr tek Programet 

Head Officekontaktlart